Axel: Baldai, Durys, Remontas, Sveikata, Kompiuteriai

Valymo Priemonės

Sintetinės valymo ir skalbimo priemonės susideda iš maždaug 30 įvairių cheminių medžiagų. Jos yra toksiškos ir lėtai suyra gamtoje, be to, gali sukelti alerginę reakciją ir išprovokuoti įvairias ligas. Lakieji organiniai junginiai (LOJ) – tai anglies dvideginio turinti cheminių medžiagų grupė. Daugelis statybinių, dekoratyvinių medžiagų, plastikinių gaminių, taip pat buitinė chemija gali išskirti LOJ, ypač šiltoje ir drėgnoje patalpoje. Kad išvengtumėte LOJ ir kitų kenksmingų medžiagų, atidžiai skaitykite pakuočių etiketes.

Barf Laundry DetergentIMG_6546Dabar daugelis firmų siūlo aplinkai ir žmogui draugiškas valymo priemones, kurios neturi neišbandytų ir toksinių cheminių medžiagų. Drąsiausia būtų rinktis tokias buitinės chemijos priemones, kurios turi ekologinį ženklą. Tiesa, ne visi gamintojai pateikia savo prekę sertifikuoti, todėl kartais galite nusipirkti gerą, aplinkai nekenksmingą draugišką gaminį ir be ekologinio ženklo. Šuoliuojančio triušio logotipas rodo, kad šis produktas nebandytas su gyvūnais.

Jei norite save ir savo vaikus apsaugoti nuo kenksmingų chemikalų, namams tvarkyti naudokite tik natūralias priemones – druską, sodą, actą arba citrinų sultis ir ūkinį muilą.

Komentarai

Comments are closed.