Axel: Baldai, Durys, Remontas, Sveikata, Kompiuteriai

Kaip numesti svorio nuo pilvo

Kodėl kartais svoris auga kone iš oro? Kodėl kai kurios kūno vietos niekaip nesuliesėja, prie jų riebalai tiesiog „prilimpa” (prie klubų, šlaunų, pilvo)? Todėl, kad kūno riebalai būna dviejų rūšių – porėtieji ir tankieji. Kai valgome per daug, o judame per mažai, sulėtėja medžiagų apykaita ir poodyje kaupiasi porėtieji riebalai. Jų galima atsikratyti tradiciniais svorio mažinimo būdais. Kitos rūšies – tankiųjų – riebalų sankaupos susijusios ne su medžiagų apykaita, o su netaisyklinga Wet hair!laikysena. Laikysena priklauso nuo skeletą laikančių raumenų būklės.

Jeigu skeletas dėl raumenų silpnumo ir pakitusios laikysenos negali visiškai atlikti savo atraminės funkcijos, sutankėjęs riebalinis audinys virsta atraminio aparato dalimi. Išsiskirti su „atraminiais” riebalais organizmas nenori tol, kol jų reikia kūnui palaikyti. Tankios struktūros riebalų sankaupos turi būti šalinamos visai kitaip nei porėtieji riebalai.

Pirmiausia reikia gerinti laikyseną ir stiprinti raumenis. Tuomet riebalai tampa nebereikalingi organizmui -tada jis pats paleidžia „riebalų ramentus”, kuriais anksčiau buvo pripratęs remtis.

Komentarai

Comments are closed.