Axel: Baldai, Durys, Remontas, Sveikata, Kompiuteriai

Apie Ant Palangių Augančias Gėles Vasario Mėnesį

Vasario mėnesį pastebimai pailgėja diena, todėl kai kurie iki tol ramybės būsenoje buvę augalai prabunda. Vasario mėnesį ant palangių augančias gėles pradėkite tręšti, o taip pat ir nenustokite jų saikingai lieti.

Atminkite, kad pernelyg gausus vandens kiekis gali supūdyti kambarinių augalų šaknis, apsunkinti jų kvėpavimą ir maistinių medžiagų įsisavinimą.

Vasario mėnesį jau galima persodinti ant palangių augančius augalus. Norėdami nustatyti, ar būtina persodinti kambarinius augalus, apžiūrėkite jų šaknis. Apverskite vazoną, kaire ranka prilaikykite augalą, dešine vazoną padaužykite į stalo kraštą. Jei taip padarysite, iš vazono turėtumėte išimti augalą su visu šaknų žemės grumstu. Jei žemės grumstas yra gausiai apraizgytas šaknų, tokį augalą persodinkite į 3 – 4 cm platesnį vazoną.

Po žiemos ramybės periodo apipj austykite pernelyg plačiai išsikerojusius kambarinius augalus. Jei norite, kad kambariniai augalai greičiau pabustų iš ramybės periodo, juos vasario mėnesį pastatykite šviesesnėje vietoje. Vasario mėnesį pradėkite laistvti kaktu’sus, kurių nelaistėte visą žiemą.

Komentarai