Axel: Baldai, Durys, Remontas, Sveikata, Kompiuteriai

Netradicinė Medicina

Dažnas šiuolaikinis žmogus pamiršo, ką reiškia būti iš tiesy sveikam. Vieną dieną skauda galvą, kitą – streikuoja skrandis, trečią – išberia odą, ketvirtą – užklumpa lėtinis nuovargis. Ir kol liga nepargriauna į patalą, žmogus mano esąs sveikas it ridikas.

Daugybę tokių “sveikuolių”, pamiršusių, ką reiškia gyventi be skausmų, kaip atrodo ne kava ir ne kitais stimuliatoriais sužadintas energijos perteklius, kas yra stipri, net “baisųjį” gripą įveikianti imuninė sistema, galima palyginti su lynu einančiais akrobatais. Kairėje – sunki liga, dešinėje – lėtinis nuovargis ar besikartojančios infekcijos, o tu balansuoji ant lyno ir svarstai – krisiu ar ne? Kam balansuoti ant trapaus siauro tiltelio tarp ligos ir pakenčiamos savijautos, jei galima eiti tvirta žeme – sveikatos link.

BIOFIRST klinika – vienintelė Baltijos šalyse įsigijusi aparatą “Dermatron CLS”, pagamintą “Pitterling” firmos. “Tik firmos “Pitterling” aparatai yra patikimi mano sukurtai elektroakupunktūrai”, -yra sakęs visame pasaulyje garsus daktaras Reinholdas Vollis (R.Folis). Daugiau nei 18 metų glaudžiai bendradarbiaudama su dr. R.Volliu “Pitterling” įmonė kūrė aparatūrą, pritaikytą natūraliems R.Vol-lio gydymo metodams. Net po dr. R.Vollio mirties “Pitterling” kompanija toliau tobulino šį tikslų ir praktišką gydytojų įrankį. Taip ir atsirado naujausias ir pažangiausias firmos “Pitterling” gaminys “Dermatron CLS”.

Kuo gydymas R.Vollio metodu skiriasi nuo tradicinės medicinos? Pastaroji dažniausiai šalina ligos priežastis, bet ne gydo. Dažniausiai žmonėms skiriami vaistai – antibiotikai, antidepresantai, skausmą malšinamieji. Įsisuka užburtas ratas – žmogus serga, vartoja vaistus, kurie “vieną vietą taiso, bet sugadina kitą”, farmacininkai triumfuoja, o žmogus kaip nesveiksta, taip nesveiksta. Vieną ligą keičia kita, ir net jei atrodo, kad pagaliau išgijai, pradedi nesuprasti, kodėl vieną dieną skauda galvą, kitą – kamuoja nuovargis ar prakaitavimas, trečią – virškinimo problemos, ketvirtą -atsėlina liūdesys ir depresija. Dažnas šiuolaikinis žmogus nebežino, ką reiškia būti sveikam. Nuolatiniai negalavimai tampa jo kasdienybe, tarsi norma. Kad galima puikiai jaustis, pamiršti skausmus ir įvairių organų sutrikimus, būti geros nuotaikos, dažnas jau net neįsivaizduoja. Tai yra žmogus jau nė nežino, kas yra tikroji sveikata.

R.Vollio metodu naudojant “Dermatron CLS” aparatą galima ištirti viso organizmo būklę, atrasti silpnąsias “mechanizmo” grandis, rasti prastai funkcionuojančius organus, aptikti įsisenėjusias ir be aiškių požymių besivystančias, slaptas (latentines) ligas. Taip pat galima nustatyti organizme esančių virusų, bakterijų, helmintų (kirmėlių), grybelių poveikį įvairiems organams ir jų siste-
moms. Maža to, R.Vollio metodas padeda nustatyti, ar žmogus kenčia dėl neigiamo aplinkos poveikio, pavyzdžiui, vadinamojo elektrosmogo (tai ypač būdinga dirbantiems kompiuteriu, daug kalbantiems mobiliuoju telefonu); prietaisas padeda išaiškinti, ar organizme nesikaupia sunkiųjų metalų, nitratų, konservantų. Dažnas net neįsivaizduoja, kokį neigiamą poveikį jiems daro kai kurios odontologinės medžiagos, tarkime, anksčiau plačiai naudotos sidabro amalgamos plombos, kuriose būdavo gyvsidabrio.

“Dermatron CLS” puikiai pritaikomas įvairių ikiklinikinių būklių prevencijai, tai yra padeda užkirsti kelią jau besivystančioms ligoms, kurios dar nepasireiškė simptomais. Štai man pačiai prieš penkerius metus buvo atlikta diagnostika R.Vollio metodu ir paaiškėjo,

kad inkstų meridiane esama pakitimų, nors nieko bloga tuo metu nejaučiau, o atlikti įprasti tyrimai problemų nerodė. Tik štai visai neseniai pradėjo tinti po akimis, šiek tiek maudžia inksto srityje -vyksta lėtinis uždegimas, kuris tikriausiai – buvusių dažnų anginų pasekmė.
Kaip gelbėtis nuo virusų
Neretai persirgus virusinėmis infekcijomis (ar po virusinių infekcijų ir bakterinių jų komplikacijų, pavyzdžiui, po įprasto ar komplikuoto gripo) vargina silpnumas, nuovargis, galvos skausmai, dėmesio koncentracijos stoka, prastas apetitas, vidurių pūtimas, skausmas po dešiniu šonkaulių lanku, prakaitavimas, jėgų netekimas. Persirgusiems sunkiomis ar sergantiesiems lėtinėmis ligomis gali išsivystyti lėtinio

nuovargio sindromas.
Visas pirmiau išvardytas bėdas galima gydyti individualiai konkrečiam žmogui parinktais homeopatiniais preparatais. Žmonės skirtingi, o “Dermatron CLS” padeda parinkti būtent tam asmeniui tinkantį vaistą.
Gripo ir kitų virusinių ligų profilaktikai galime parinkti homeopatinius preparatus, kurie stiprina imuninę sistemą ir užkerta kelią ligoms. Juk kam laukti kol užsikrėsi, tai yra nukentės ir sveikata, ir piniginė, ir dar grės įvairios komplikacijos.
Kokių dar galimybių turi “Dermatron CLS”? Be gydymo homeopatiniais vaistais, šis aparatas pritaikytas ir elektroterapijai. Tai gydymas žemų dažnių bangomis, kurios parenkamos individualiai pagal paciento ligą ir kurias organizmas labai gerai toleruoja.

 

Žmogaus organizme gali parazituoti net apie 200 rūšių helmintų, kitaip tariant, kirmėlių. Helmintozė gali pažeisti kepenis, kasą, nervų sistemą, kraujo gamybos organus, plaučius, imuninę sistemą, tai yra jos grėsmingos beveik visiems organams ir net organizmo apsauginėms jėgoms. Egzistuoja teorija, kad sunkias lėtines ligas, taip pat onkologines, Alcheimerio, išsėtinę sklerozę gali išprovokuoti slapta parazitinė infekcija. Kodėl slapta? Todėl, kad helmintozėmis serga daugelis, tačiau apie tai žino tikrai ne visi. Neprašytų gyventojų turintį žmogų gali varginti pilvo pūtimas, viduriavimas ar vidurių užkietėji- problemos, besikartojančios alergijos, nepaaiškinami, lyg ir be priežasties sąnarių, raumenų skausmai. Tokie žmonės dažnai peršąla, serga kvėpavimo takų uždegimais (ir bronchine astma), o dėl helmintų į organizmą išskiriamų toksinų gali kamuoti lėtinis nuovargis. Net atlikę būtinus tyrimus medikai kartais helmintozių nenustato, nors žmogus jomis ir serga. Tai susiję su parazitų vystymosi ypatybėmis -tam tikru metu jie įprastais metodais neaptinkami. Tik mūsų klinikoje taikomas šiuolaikiškas Itin jautrus tyrimo metodas padeda aptikti helmintus nepriklausomai nuo to, kokios vystymosi stadijos jie būtų ar kur slypėtų. Žmonės dažniausiai atpažįsta askarides, į jas panašias tokso-<aras, kaspinuočius, spalines. Tačiau neprašytų gyventojų tra kur kas daugiau.

Parazitai ne tik nuodija organizmą, jį alina siurbdami maisto medžiagas, bet ir prižadina snaudžiančias infekcijas, o migruodami per žarnyno sieneles atveria kelią infekcijoms į kitus organus. Kiti žmogų varginantys parazitai – amebos, liamblljos, toksoplazmos. Hipovltaminozė, mineralų trūkumas, padažnėjusios autoimuninės reakcijos (alergijos ar kitos ligos, kai organizmo apsauginės jėgos nukreipiamos prieš patį organizmą ir pamažu jį ardo) – dar ne visas parazitų prišaukiamų bėdų sąrašas. Parazitinės Ilgos pasunkina nervų sistemos ligas, išbalansuoja vegetacinę sistemą. R.Volllo metodas padeda išaiškinti labiausiai parazitų pažeistus organus, parinkti Individualų gydymą. Skiriama preparatų – kirmėlėms išvaryti Ir mažinančių minėtų “nedraugų” organizmui padarytą žalą, padedančių atkurti pažeistus organus ir sutrikdytas jų funkcijas.

 

Gydytojai ir mokslininkai pritaria teorijai, kad greito audinių senėjimo procesą sukelia organizme nuolat besikaupiančios sunkiųjų metalų molekulės. Kai organizme susikaupia pernelyg daug sunkiųjų metalų, susidaro organizmo ląsteles veikiančių ir senėjimą spartinančių laisvųjų radikalų. Jie taip pat sukelia daugelį ligų. Tarp jų – ir piktybiniai navikai. Svarbiausi toksinių metalų šaltiniai – automobilių išmetamosios dujos, fabrikų ir gamyklų dūmai, cigarečių dūmai, cheminės priemonės, dažai, maisto konservantai, cemento gamyba. Štai kodėl didžiųjų miestų gyventojų, taip pat gyvenančių netoli chemijos gamyklų ir judrių gatvių, organizmuose aptinkamas gerokai didesnis sunkiųjų metalų kiekis.

Antai 32 metrų atstumu abipus greitkelių aptinkama daug sunkiųjų metalų, jais užteršiami ir gruntiniai vandenys, ten ganomi gyvuliai, kai kurie žmonės augina daržoves. O žmonių, geriančių vandenį iš sistemų, kuriose seni vamzdynai, organizmuose aptinkama nemažai kenksmingo metalo kadmio. Sakoma, kad namai – mūsų tvirtovė. Tačiau nuo sunkiųjų metalų ir kitų toksinų nesame saugūs net namie. Jei žmogus išorės apdailai skirtas dailylentes ar išorės dažus panaudojo interjere, gali būti tikras, kad toksinių medžiagų porciją jo organizmas jau gavo. Jei senokai nedarėte remonto, irgi verta susimąstyti, mat seniau pagamintuose dažuose būdavo švino. O gal manote, kad jūs visiškai saugus darbe? Deja, kirpėjos, automobilių servisų darbuotojai, dažytojai, baldžiai, nuolat kontaktuojantys su dažais, lakais ir skiedikliais, “gauna” nemenkas porcijas toksinų. Pastarųjų “prisigaudyti” gali ir kruopščios namų šeimininkės, švarą palaikančios gausių chemijos pramonės išradimų pagalba.

Deja žmogaus organizmas nesugeba atsikratyti sunkiųjų metalų molekulių ir daugelio kitų toksinų pertekliaus. O pastarosios medžiagos, besikaupiančios nuo pat žmogaus gimimo, ardo sveikatą, sukelia neįgalumą ar net lemia ankstyvą mirtį. Dėl ilgalaikio toksinų poveikio užklumpa lėtinės ligos, pasireiškia lėtinė, daugelio priežasčių sukelta organizmo intoksikacija. Dėl to gali imti slinkti plaukai, prasidėti alergijos, kilti žarnyno bėdų. Toksinai neigiamai veikia ir žmogaus nervų sistemą. Mūsų klinikoje specialiai parinkti homeopatiniai preparatai padeda pašalinti iš organizmo tiek sunkiuosius metalus, tiek kitus toksinus. Klinikoje BIOFIRST taikant elektroakupunktūros diagnostiką galima atlikti ir maisto netoleravimo testą, kai nustatoma, kuriuos produktus žmogus toleruoja, o kurių – ne.

R.Vollio metodas paremtas tuo, kad biologiškai aktyviuose taškuose matuojamas biologinis laidumas, parodantis tiriamo organo būklę. Klinikoje dirba ir dietologė. Tad jei žmogus nori, jam gali būti sudarytas individualus maitinimosi planas pagal jo maisto netoleravimo testo rezultatus. Kadangi maisto netoleravimas taip pat sukelia daugybę pačių įvairiausių ligų, pradedant nutukimu, alergijomis, lėtiniu nuovargiu, odos, nervų sistemos ligomis, išsivadavus nuo organizmui netinkamų produktų sveikata, savijauta ir išvaizda ima sparčiai gerėti. Esame įsitikinę, kad ateities medicina – ta, kuri gydo visą organizmą, o ne vieną organą, gydo ligą, o ne šalina simptomus. Kuri taiko kuo daugiau natūralių, sveikatai nekenksmingų metodų. Mūsų klinika ir žengia natūralaus gydymo keliu.

Mūsų medikų tikslas – padėti sustiprinti imuninę sistemą, susigrąžinti sveikatą, o ne vienadienį džiaugsmą, kad šiandien nieko neskauda…

Komentarai

Comments are closed.