Axel: Baldai, Durys, Remontas, Sveikata, Kompiuteriai

Kvepalų aromatai. Kokie kvepalai tau tinka?

Gaivos

ChanelDauguma moterų, kurios renkasi gaivius kvepalus, iš prigimties yra optimistės: kai įžengia į patalpą, atrodo, kad nuo jos spinduliuojamo džiaugsmo tampa šiek tiek šviesiau. Tačiau yra ir kita šių aromatų mėgėjų grupė – kvėpinda-mosi gaiviais kvepalais, jos bando savo gyvenimui suteikti daugiau pozityvumo, kurio joms tikrai trūksta. Moteris, kuriai patinka gaivūs kvapai, sugeba ypač gerai susikoncentruoti, ji dažnai labai daug dirba, ant savo gležnų pečių ištempdama ne vieną sudėtingą projektą. Ji nepaprastai kantri, diplomatiška, sugeba rasti bendrą kalbą bet kur ir su bet kuo. Į pasaulį žvelgia su šypsena (tiesa, kai kada ji šypsosi tik akimis), jai nesvetima saviironija. Gaiviai kvepianti moteris labai charizmatiška – vyrai norom nenorom ją nulydi akimis. Jos pomėgių ratas itin platus (nuo kelionių ir lino raižinių iki kulinarijos paslapčių), o draugų ratas – dar platesnis.

Gėlių

Tarp gėlių aromatų mėgėjų labai daug perfekcionisčių (jos visada baigia skaityti pradėtą knygą, nors ši ir nepatinka, jos neišeina iš kino salės anksčiau, nei baigiasi kino seansas). Visiškai nesvarbu, ar reikia parašyti verslo planą, ar tiesiog susitvarkyti virtuvę – ši moteris jaus vidinį diskomfortą tol, kol viskas nebus padaryta ligi galo. Gėlių aromatų mėgėjos sielos būsenos neįmanoma nusakyti vienu žodžiu, ji švytuoja tarsi švytuoklė – nuo padalos „Galiu kalnus nuversti“ iki „Taip tingiu, kad net tingėti tingu“. Gėlėmis kvepianti moteris lengvai įsižeidžia ir dažnai jaučia nerimą. Greičiausiai dėl toji taip mėgsta viską planuoti ir dažnai artimųjųklausinėja: „Kur tu? Ką veiki?“ Nors šie klausimai erzina jos vyrą, vaikus ir kitus artimuosius, tačiau moteris susikuria iliuziją, kad pati valdo ne tik savo, bet ir artimųjų gyvenimus.

Vaisių

Due compagni di viaggio...Šį aromatą mėgstanti moteris yra labai azartiška – ji linkusi erzinti ir įnoringąją Fortūną, ir vyrus. Flirtas – jos nuolatinė ir natūrali būsena. Vaisiais kvepianti moteris nuolat jaučia ir demonstruoja savo moterišką prigimtį, nesvarbu, kokioje vietoje būtų ir ką tuo metu veiktų. Ji impulsyvi, truputį lengvabūdiška, jos nuomonė dažnai keičiasi. Ji viską daro savaip, turėdama ypatingą sugebėjimą visas aplinkinių pastabas praleisti pro ausis. Si moteris nemėgsta priimti lemtingų sprendimų, tokią naštą ji sugeba perkelti ant kito pečių. Vaisių aromato gerbėja labai retai siekia valdžios, jai labiau patinka likti šešėlyje ir gyventi savo malonumui. Kai tik pradedama kalbėti apie sunkumus, nesusijusius sujos interesais, jai iškart darosi nuobodu. Ji nemėgsta bendrauti su nevykėliais ir beveik aklai tiki nužiūrėjimo, prakeiksmo ir kitų burtų galia.

Pudros

Oficialioje aromatų klasifikacijoje pudros aromatai nė neišskiriami į atskirą grupę. Juk salstelėjęs aksominės pudros aromatas gali sugadinti tobulą kvapų kompoziciją, bet tikrai patyrę parfumeriai žino, kad tam tikras šio aromato kiekis kvepalams suteikia ypač pikantišką prieskonį. Pudros aromatą mėgsta labai jautrios, subtilios ir tikrai nenuobodžios moterys. Jos labai mandagios, diplomatiškos. Nors niekada nekelia balso ir vengia skandalų (tikriausiai dėl to, kad yra šiek tiek flegmatiškos), paprastai pasiekia viską, ko nori. Paradoksalu, tačiau kuo ilgiau bendrauji su pudros aromatu dvelkiančia moterimi, tuo aiškiau supranti, kad… nieko apie ją nežinai. Tokia moteris neskuba atskleisti savo kozirių ir nemėgsta išsišokti, atkreipdama aplinkinių dėmesį. Galbūt ši moteris nesudomins devynių iš dešimties vyriškių, tačiau į ją atkreips dėmesį tikras estetas, gebantis tinkamai įvertinti šios moters savybes. Pudros aromatų mėgėjai ypač svarbus saugumo ir komforto pojūtis. Ji apsigaubia šiuo aromatu taip, kaip kitos moterys gaubiasi kailiais.

Šipro

1.000.000Ta, kuri renkasi šipro aromatus, turi įgimtą pomėgį kokybiškiems, prabangiems daiktams. Šios moters neįmanoma įvaryti į kampą klausimu „Ko trokšti iš gyvenimo?“ Gebėjimas atskirti vyrus ir kolegas padeda jai gana lengvai susidoroti su gyvenimiškais sunkumais. Ši dama verčiau gailisi dėl to, ką padarė, nei mąsto apie tai, ką galėjo padaryti. Ji labai retai gręžiojasi į praeitį, gyvena čia ir dabar. Visąlaik manydama, kad jai dar per anksti gyventi prisiminimais, ji atrodo žymiai jaunesnė nei yra. Šipro kvepalų mėgėja sielos gilumoje tiki likimu, tačiau stengiasi pasikliauti savimi. Ji atkakli (kartais net per daug), energinga ir iš patirties žino, kaip svarbu teigiamai nusiteikti. Kartais su ja būna sunkoka -ji nepakenčia tų, kurie nemoka susitvarkyti su iškylančiais sunkumais. Šipro aromato gerbėja įsitikinusi, kad nė viena moteris neturi moralinės teisės net retkarčiais nuobo-
džiauti ar pasiduoti neigiamoms emocijoms.

Komentarai

Comments are closed.